O nas

packmal-big-logo

Firma Packmal zainicjowała swoją działalność na rynku w 1986 roku . W pierwszych latach działalności głównym zadaniem naszej firmy było zapewnienie sprawnego rozwoju rynku oraz dostosowanie oferty do potrzeb naszych klientów. Od początku istnienia naszej firmy staramy się stanowić najwyższe standardy usług.

Zyskując wzrost zaufania naszych klientów oraz pozyskując nowych odbiorców wprowadziliśmy nowe technologie produkcji, które spowodowały wzrost jakości produktów oraz zadowolenie naszych stałych odbiorców.

Zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi klienci stawia przed nami nowe wyzwania. Naszym obowiązkiem jest nie tylko zapewnienie kompleksowej obsługi, ale przede wszystkim zagwarantowanie sprawnie działającej firmy reprezentującej najwyższy światowy poziom. Warunkiem naszego sukcesu jest spełnianie i wyprzedzenie oczekiwań klientów.

Atutem naszego przedsiębiorstwa jest duża dynamika rozwoju. W nadchodzących latach planujemy też kolejne inwestycje obejmujące m. in. rozbudowę naszego parku maszynowego.

Teraz i w przyszłości naszym głównym zadaniem będzie rozwój oferty oraz również stałe dostosowywanie jej do zmieniających się potrzeb i oczekiwań rynku.

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań pozwalających na stale doskonalenie doprowadziło do umocnienia pozycji firmy i osiągania sukcesów na wielu rynkach. Troszczymy się o to aby nasz sukces budowany codzienna praca i zaangażowaniem osób zatrudnionych w firmie malwa powstał z poszanowaniem etyki i kluczowych wartości firmy.